• Mobisux
  • Domov
  • RSS
  • Dodaj med priljubljene
Naslovnica » Forum » Družba » Življenjski slog » Oblačila STONE ISLAND - cool zadeva!
Stran 1 od 1 1
Možnosti teme
#2889644 - 23.05.07 23:38 Oblačila STONE ISLAND - cool zadeva!
DUKE4EVER Offline
zanesenjak

Registriran od: 14.03.04
Sporočila: 230
Zadnjič v Italiji sem si nabavu polo majico Paul&Shark, zraven te trgovine pa opazim trgovino z oblačili Stone Island - grem pogledat in vidim da gre za že na prvi pogled izredno kvalitetna (in žal zelo draga) oblačila.

Seveda sem takoj nabavu dve mikici in eno majico...(in bil ob zajeten kupček EUR...)

A je že kdo nosil to znamko oblačil ???

Lep pozdrav vsem na forumu!

Na vrh
#2889656 - 23.05.07 23:53 Re: Oblačila STONE ISLAND - cool zadeva! [Re: DUKE4EVER]
pumax Offline
odvisnež

Registriran od: 02.08.01
Sporočila: 7953
Gledala pred časom njihovo stran: http://www.stoneisland.com nisem pa še v SLO zasledila njihovih oblačil (v Italijo ne hodim nakupovat).

Na vrh
#2894948 - 29.05.07 17:34 Re: Oblačila STONE ISLAND - cool zadeva! [Re: pumax]
Mickey Offline
neznanec

Registriran od: 29.05.07
Sporočila: 24
Sem do sedeaj imel ze kar nekaj kosov Stone Islanda, predvsem jakne in puloverji pa tudi jeans hlace. Drugi kosi mi niti ne odgovarjajo. Nekoliko bolj klasicne, ne tako sportne, kolekcije ima CP Company, njegovo bratsko podjetje. Oba sta plod italijana Massimo Osti-ja, ki imel pod sabo se nekaj drugih znamk (Massimo Osti, Navy Arctic, Boneville), skupaj z Levisom je tudi zasnoval jakno z vgrajenim telefonom in mp3 predvajalnikom (Levis ICD+). Je pa ideje za kolekcije nasel tudi pri vojaskih oblacilih. Vecina starih kosov sedaj krasi zbiratelje, ki imajo v svojih zbirkah jakne, ki na podlagi temperature spreminjajo barve, razne odsevne jakne itd. Stone Island pri nas nosi dokaj malo ljudi, med njimi so sem pa tja tudi kaksne znane osebnosti (Katanec, mislim da Vnuk in ostali).

*Vsec pa mi je tudi to, da pri nas firma ni tako prisotna in poznana. *

Na vrh
#2894977 - 29.05.07 18:06 Re: Oblačila STONE ISLAND - cool zadeva! [Re: DUKE4EVER]
Raven Offline
legenda

Registriran od: 05.11.03
Sporočila: 2987
In koliko je to pregrešno drago? NA njihovi strani ni sem namreč opazil nobenih cen...

Na vrh
#2894985 - 29.05.07 18:14 Re: Oblačila STONE ISLAND - cool zadeva! [Re: Raven]
slo91 Offline
član

Registriran od: 16.07.05
Sporočila: 168
Pulover se da na totalni razprodaji dobiti tudi za 100 EUR.

Na vrh
#2895150 - 29.05.07 20:40 Re: Oblačila STONE ISLAND - cool zadeva! [Re: slo91]
Mickey Offline
neznanec

Cene so tam okoli Prade, Paul&Shark-a, jakne iz zimske kolekcije ponavadi okoli 600 funtov, verjetno potem v Italiji v protivrednosti evra nekje. Puloverji od 100 - 250 funtov itd.

http://www.stoneisland.co.uk/

PS: Razprodaje, pomoznosti se roba izpred dveh kolekcij in vec, so cista druga zadeva, se da stvari od firm visokega cenovnega razreda dobiti za smesen denar. Ze na stalnih razprodajah je bila srajca od Pal Zileri-ja nasih bivsih 3.500 SIT.

Popravil(a) Mickey (29.05.07 20:45)

Na vrh
#3058736 - 24.06.07 22:25 Re: Oblačila STONE ISLAND - cool zadeva! [Re: Mickey]
DUKE4EVER Offline
zanesenjak

Registriran od: 14.03.04
Sporočila: 230
Mickey, a se da oblačila Stone Island kupiti tudi pri nas? - kolikor sem jaz gledal, nisem te znamke zasledil nikjer v SLO...čudno, svetovno tako zelo znana znamka pri nas sploh ni prisotna...

A razprodaje misliš v Italiji? - kje bližje SLO meji je kakšna dobra trgovina z Stone Island ali pa Paul&Shark?

Lep pozdrav vsem na forumu!

Na vrh
#3058832 - 25.06.07 01:07 Re: Oblačila STONE ISLAND - cool zadeva! [Re: DUKE4EVER]
Mickey Offline
neznanec

Tako SI kot CP Company pri nas ni mogoce kupiti. Osebno mi kar godi, da je pri nas bolj slabo poznana.

Paul&Shark je moc kupiti tudi pri nas, sicer nimajo veliko izbire, je pa prodajalka 1A. Paul&Shark lahko kupis v Trstu in Udinah (to bi bile verjetno najblizji trgovini, ki imata tudi precej pestro ponudbo), po SI pa se je precej hodilo v Benetke, seveda pa je prisoten tudi v Rimu in Milanu. Nekaj malega imajo tudi v Udinah, a na Udine osebno ne bi prevec racunal.

Na vrh
Stran 1 od 1 1

Moderator:  Anonimnez 
Skoči na: